Na základě dlouholetých dobrých zkušeností používame na dopravu našich výrobků službu doručení službou DPD Private – Balíček přivezou, kdy se vám to hodí.

  • DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne doma, doručí vám ho následující pracovní den.
  • doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.
  • Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo termín doručení, přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup, ve větších městech si vybrat interval doručení dopoledne/odpoledne/večer, poslat kurýrovi zprávu.
  • Cestu balíčku sledujte na www.dpd.cz. O průběhu doručování si přečtěte víc na
  • www.dorucujemeradost.cz. On-line prostřednictvím platební brány GoPay. Kupující může provést platbu platební kartou nebo přímým převodem z jeho bankovního účtu u některé z podporovaných bank.

 

Ceník dopravy:

Standardní cena - 90 Kč

Objednávka nad 1000 Kč - 50 Kč

Objednávka nad 3000 Kč – zdarma

Cena dopravy se automaticky připočítá k vaší objednávce podle výše vašeho nákupu.

 

Z platebních metod jsme zvolili opět prověřenou a kvalitní službu GoPay.

GoPay je internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti. Nabízí platby prostřednictvím elektronické peněženky a veškerých nejpopulárnějších platebních metod na českém internetu v rámci jediného uživatelského rozhraní.

Po dokončení a potvrzení objednávky budete přesměrováni přímo na platební bránu GoPay k provedení platby on-line. Můžete použít platbu kartou, nebo převod z účtu. Stačí sledovat jednotlivé kroky, které vás provedou celým procesem a po úspěšném dokončení budete přesměrování zpět na webové rozhraní obchodu.