Jsme ryze česká firma, jejíž kompletní výroba probíhá v Kralupech nad Vltavou.

V našem oboru se pohybujeme už od roku 1994.

Zabýváme se zakázkovou výrobou oblečení a zejména zakázkovou výrobou od jednoho kusu, přestože je taková výroba časově náročná.

Šijeme sportovní oblečení a doplňky především pro hokejové, fotbalové, cyklistické, florbalové, basketbalové a jiné sportovní týmy a samozřejmě i jednotlivce.

Sortiment našich produktů se snažíme neustále zdokonalovat, ale take ho rozšiřovat o nové produkty a dokonce i o nová sportovní odvětví. 

Ročně vyrábíme tisíce dresů (velké množství putuje do zahraničí).

Navštěvujeme zahraniční veletrhy, kde sbíráme zkušenosti v oblasti nových designů, materiálů a zpracování a tyto poté uplatňujeme ve výrobě.

Materiály vybíráme velmi pečlivě, naprostou většinu jich dovážíme z Itálie. Veškeré oblečení je vyráběno pomocí nejmodernějších výrobních technologií.

Tisk je prováděn sublimační metodou, která umožňuje jakékoliv barevné kombinace a libovolný design a zaručuje vysokou odolnost vůči otěru a chemickým látkám.

Používáme nejmodernější technologie na střihy, které se navíc snažíme stale inovovat. Sportovní oblečení prodáváme nejenom na tuzemském trhu, ale vyrábíme i na zakázku do celé Evropy a zámoří. Většinu sportovního oblečení prodáváme pod značkou ATLETICO, cyklistické oblečení pod značkou DEXTER.

Díky vlastní výrobě můžeme též reagovat na speciální požadavky zákazníka, kdy je třeba upravit velikosti oblečení do nestandardních rozměrů či potisk vlastních designů nebo barevných kombinací.

Jsme schopni vyhovět i nestandardním požadavkům našich zákazníků a naší výhodou je krátká dodací lhůta a to i u objednávek vyráběných na zakázku.

 

Jaké jsou naše největší přednosti?

  • Dlouholeté zkušenosti
  • Důraz na kvalitu a servis
  • Zakázková výroba dresů i doplňků od jednoho kusu
  • Velmi přijatelné ceny
  • Poradenský servis, grafický návrh, zpracování komplexní cenové nabídky zdarma
  • Doprava již od 50 Kč, při objednávce nad 3000 Kč zdarma
  • Krátké dodací lhůty (standardně 15 pracovních dní, expresní zakázky do 5 dní)

 

 Týmové foto